جبهه اقـــدام

جبهه وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامی

جبهه اقـــدام

جبهه وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامی

جبهه اقـــدام
پیوندهای روزانه

۶ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

نهضت تحریم جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی


بزرگوارانی که توانایی و تمایل به طراحی تصاویر درباره

#نهضت_تحریم_جنگ_افزارهای_جاسوسی_صهیونیستی (تلگرام، وایبر، واتس اپ، اینستاگرام و...) دارند، آدرس تصاویر طراحی شده ی خود را در این پست (به صورت عمومی یا خصوصی) ارسال نموده و در صورت تمایل، مشخصات خود را نیز وارد کنند.


برای دیدن ادامه ی تصاویر به ادامه مطلب بروید...
  • سرباز گمنام

بسم الله الرحمن الرحیم...


اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود.

امام خمینی رحمه الله


به پویش مردمی خروج از جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی بپیوندید.


تصاویر خورد را همراه با شعار "ازجنگ افزارهای جاسوسی صهیونیستی تلگرام، واتس اپ، وایبر، اینستگرام خارج می شوم" برای ما ارسال کنید.


ایمیل جبهه وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامی

jebheenqelab@chmail.ir


منتظر تصاویر ارسالی شما هستیم.

  • سرباز گمنام


نهضت تحریم نجس افزارهای صهیونیستی

بزرگوارانی که توانایی و تمایل به طراحی تصاویر درباره

#نهضت_تحریم_جنگ_افزارهای_جاسوسی_صهیونیستی (تلگرام، وایبر، واتس اپ، اینستاگرام و...) دارند، آدرس تصاویر طراحی شده ی خود را در این پست (به صورت عمومی یا خصوصی) ارسال نموده و در صورت تمایل، مشخصات خود را نیز وارد کنند.


برای دیدن ادامه ی تصاویر به ادامه مطلب بروید...

  • سرباز گمنام

وبلاگ مجاهد جوان در یادداشتی بیان داشت:


به جملات زیر توجه بفرمائید:

- نا امن ترین کشور دنیا از نظر امنیت فضای مجازی!!!

- بر طبق اسناد منتشر شده، هیچ گونه نقطه کور اطلاعاتی در فضای مجازی این کشور وجود ندارد!!!

- قربانیان اصلی برنامه سری FBI و آژانس امنیت ملی آمریکا NSA در ضبط و مانیتور کردن اطلاعات در دنیا چه کسانی و از چه ملیتی هستند؟!!!

- آژانس امنیت ملی آمریکا ان اس ای موفق شده است در یک ماه 14 میلیارد بسته اطلاعاتی واینترنتی از کاربران فضای مجازی تنها یکی از کشورهای جهان جمع آوری نماید، که این حجم جاسوسی از یک کشور در تاریخ، بی سابقه است!!!

- تامین اینترنت این کشور از طریق کابل ها و فیبر های نوری متعلق به 3 شرکت مخابراتی که اجازه دسترسی نامحدود به اطلاعات را در اختیار برنامه جاسوسی MI6 انگلیس قرار داده اند!!!

- کشوری که جزء پنج کشور دنیا از لحاظ بیشترین تعداد کاربر در استفاده از جاسوس افزارهای متعلق به سرویس های جاسوسی- تروریستی وابسته به دولت های صهیونیستی است!!!

شاید باور کردنی نباشد این مقدار نفوذ و سیطره دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین بر مرزها و خاک مجازی "ایران"؛ اما در کمال تاسف باید اذعان داشت آنچه گفته شد تنها بخش کوچک از اتفاقاتی است که در فضای مجازی کشور، آن هم در مقابل دیدگان مسئولین در حال وقوع است!!! نفوذی که این روزها با رونق گرفتن نرم افزارهای اجتماعی (بخوانید جاسوس افزارهای ضد اجتماعی) بیش از پیش در حال گسترش است!!! جاسوس افزارهای ضد اجتماعی که به مثابه آواکس هایی کوچک ولی بسیار قدرتمند در خدمت  سرویس های جاسوسی- تروریستی دولت های صهیونیستی بوده و این روزها به سادگی در دستان کاربران به کار تخلیه اطلاعاتی و جاسوسی خانه به خانه ایرانیان مشغولند!!!

آنچه مسلم است اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و همچنین مسئولین محترم دستگاه قضایی با توجه به این حجم گسترده از نقض قوانین و حقوق شهروندی و حریم شخصی افراد از سوی این ابر جاسوس افزارها آگاهی کامل دارند، چرا که سال گذشته شاهد ابلاغ حکم قضایی به وزارت ارتباطات از سوی کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه جهت مسدود سازی و فیلترینگ چندی از این جاسوس افزارها بودیم.

اما با وجود صدور حکم قضایی، متاسفانه تاکنون شاهد اجرایی شدن آن در سطح کشور نبوده ایم!!! حکمی که در میان مسئولان دولتی و قضائی چنان تایید و تکذیب شد که گویی خود مسئولین هم به درستی به یاد ندارند چه گفتند و چه کردند و چه هدفی داشته اند!!!

سوالی که مطرح می شود آن است که عملا چه کسانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توانایی مقابله و ایستادگی در مقابل اجرای احکام قضایی را دارند، و مهم تر از آن، به واقع دستگاه قضایی به چه کسانی اجازه سر پیچی از اجرای قوانین و احکام صادره را می دهد؟؟؟ آن هم حکمی حیاتی و لازم الاجرا که جهت جلوگیری از نفوذ و دست درازی سرویس های جاسوسی- تروریستی دولت های صهیونیستی به حریم خصوصی و سود جویی از اطلاعات کاربران اینترنتی در فضای مجازی صادر شده است!!! حکمی که به واسطه اجرای آن از حضور و فعالیت آواکس های مجازی دشمنان صهیونیستی در قلب خانه های هموطنان ایرانی جلوگیری به عمل می آورد.

آیا اهمال و کم کاری مدیران قضایی کشور باعث این ضعف در اجرای احکام صادر شده است؟؟؟ یا می توان شائبه سکوت و همکاری بعضی از عوامل داخلی در دستگاه قضایی را با جریانی که باعث و بانی عدم اجرای حکم مسدود سازی جاسوس افزارهای صهیونیستی در کشور می شوند را در اذهان تقویت کرد!!!آیا نمی بایست ارگان مهم و تاثیر گذاری همچون دستگاه قضایی قبل از صدور احکام پشتوانه محکمی جهت اجرای آن ها در نظر گرفته و تا اجرای کامل احکام صادره نظارت و پیگیری لازم را نماید!!!

دراین میان سهم دولت در همکاری جهت حضور و فعالیت گسترده جنگ افزارهای صهیونیستی در فضای مجازی کشور به هیچ وجه قابل چشم پوشی نمی باشد. چه آن زمان که با وجود حکم قضایی از مسدود سازی شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی به بهانه دروغی بزرگ به نام فیلترینگ هوشمند، ممانعت ورزیدند و چه در روزهای اخیر که شاهد نامه نگاری وزارت ارتباطات به مدیران صهیونیستی تلگرام، (جنگ افزاری که بر طبق اسناد منتشر شده جزو خطرناک ترین شبکه های اجتماعی می باشد)، جهت رسیدگی و حل مشکلات به وجود آمده در این جاسوس افزار صهیونیستی بوده ایم، که با این اقدام ذلت بار می توان گفت دولت بار دیگر علنا از حضور و فعالیت این ابر جاسوس افزارها در کشور حمایت و پشتیبانی نمود!!!

گذشته از این موارد، این روزها شاهد حضور و فعالیت گسترده وزرا و مسئولین دولتی در این گونه نرم افزارها هستیم که باید گفت این اقدامات نه تنها تهدیدی جدی از لحاظ امنیت سیاسی واطلاعاتی محسوب می شود، بلکه حضور افراد سرشناس و منسوب به مقامات بلند پایه دولتی در افکار عمومی باعث مشروعیت بخشیدن و تبلیغ بدافزارهای دشمنان صهیونیستی در سطح جامعه می شود!!! و قطعاً این نحوه برخورد مسئولین با حضور و فعالیت ابزار جاسوسی دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین در کشور چیزی جز خیانت به حقوق ملت و کشور نمی باشد!!!

آنچه که این روزها بیش از پیش فقدان آن در سطح جامعه قابل مشاهده می باشد، نا آگاهی و بی اطلاعی عموم جامعه از حجم گسترده نفوذ و فعالیت سرویس های جاسوسی _ترورستی دولت های صهیونیستی به واسطه رونق گرفتن جنگ افزارهایی همچون تلگرام، واتس اپ، وایبر، اینستاگرام و ... در سطح جامعه می باشد. که قطعا اگر این آگاهی وجود داشت، هیچ ایرانی شریف و غیرتمندی حاضر به استفاده و حضور در این جاسوس افزارها نمی شد!!!

هیچ انسانی در هیچ کجای این کره خاکی با هر اعتقاد و فرهنگ و نژادی  از مورد سوء استفاده قرار گرفتن خرسند نمی گردد، حال آنکه بداند از سوی دشمن خونین و قسم خورده خود مورد سوءاستفاده قرار گرفته و موجب تقویت آن ها نیز می شود!!!

یکی از ارگان هایی که در زمینه روشنگری و آگاهی بخشی در سطح وسیعی از جامعه نقش اساسی و مهمی ایفا می کند، صدا و سیما می باشد. ارگانی که شاید بتوان گفت این روزها هدفی غیر از اهداف مقدس نظام اسلامی ایران در شناسایی و مبارزه جدی با دشمنان اسلام را در پی گرفته است!!! متاسفانه شاهدیم در اکثر بخش های خبری و برنامه های تولیدی رسانه ملی علنا از جاسوس افزارهای صهیونیستی نام برده شده و از آنها به عنوان ابزارهایی ارتباطی جهت تعامل مخاطبین با برنامه سازان و ارگان های مختلف استفاده می شود!!! مسئله ای که این روزها از عملکرد رسانه ملی در مواجهه با ابزار دشمن شاهدیم، بیشتر شبیه به تبدیل شدن این دانشگاه همگانی به کانون تبلیغاتی برای تبلیغ جنگ افزارهای دشمنان صهیونیستی می باشد؛ کانونی که بدون دریافت هزینه ای در حال تبلیغات گسترده و جذب کاربر برای سازمان های جاسوسی_ تروریستی دولت های صهیونیستی می باشد!!!

آنچه به عنوان رسالت صداوسیما در مواجهه و مبارزه با نفوذ دشمنان ضروری می نماید، شناسایی دشمنان و ابزار آن ها و در نتیجه تولید و پخش برنامه هایی در راستای آگاه سازی و زمینه سازی در سطح جامعه جهت حمایت از نرم افزارهای بومی و مطالبه از مسئولین قضایی و دولتی در راستای مقابله جدی با نفوذ دشمن و در هم شکستن نقشه های آنها و عقب راندن دشمن از فضای مجازی کشور می باشد.

از انصاف به دور است اگر از اقدامات و موضع گیری های صریح و روشن در مقابل حضور و فعالیت جاسوس افزارهای صهیونیستی از سوی مسئولین عالی رتبه دستگاه قضایی از جمله ریاست محترم قوه قضائیه آیت الله آملی لاریجانی، حجت الاسلام و المسلمین رئیسی معاون اول قوه قضائیه، جناب آقای دکتر خرم آبادی معاون قضایی دادستان و دبیر کارگروه تعیین مصادق مجرمانه و ... چشم پوشی کرد واقداماتی که به واقع نشان دهنده دغدغه مندی این مسئولین غیرتمند و انقلابی در مواجهه با حضور و فعالیت گسترده دشمنان و عدم امنیت در فضای مجازی کشور می باشد؛ اما در کمال تاسف به علت عدم تمکین مدیران دولتی به قانون و احکام قضایی صادره، شاهد اجرایی شدن آنها نبوده ایم. در اینجا انتظار می رود دستگاه محترم قضایی و همچنین دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی با توجه به ضرورت حفظ امنیت اطلاعاتی، سیاسی و فرهنگی جامعه ایرانی تا سرنگونی آواکس های مجازی دشمنان صهیونیستی دست از تلاش و پیگیری انقلابی خود بر ندارند.

اینها گوشه ای بود از دغدغه های یک جوان انقلابی که شاید سال های دفاع مقدس و هجمه گسترده دشمنان جهانی به مرزهای خاکی کشور را به درستی درک نکرده باشد، اما این روزها با تمامی وجود از هجوم وحشیانه جنگجویان سایبری دشمن دل نگران است؛ دشمنی تا بن دندان مسلح به پیشرفته ترین ابزار جاسوسی و اطلاعاتی که کشورش را در سیطره کامل خود در آورده و چیزی نمانده تا پرچم فتح و پیروزی خود را بر سر در خانه هر ایرانی به اهتزاز در آورد!!!

دغدغه ای که باعث می شود به این بیندیشیم که مبادا حال این روزهای مسئولین ما، حال مردمانی باشد که در کلام امیر المونین علی (ع) به کفتارانی تشبیه شده اند که با ضربات آرام و ملایم در برابر لانه هایشان به خواب می روند تا دشمنان در کمین به آن ها رسیده و غافلگیرشان کنند.

چگونه می شود تا این حد از نفوذ دشمنان آگاه باشیم و باز هم شاهد سکوت مسئولین در برابر این هجمه ناجوانمردانه به حریم مجازی و خصوصی ایران و ایرانی باشیم!!!

 


  • سرباز گمنام

وبلاگ مطالبه گر در یادداشتی بیان داشت:


وجود اینترنت به فرموده رهبر معظم انقلاب «نعمت بزرگی است »، نعمتی که با فراهم آوردن زمینه های مناسب، طیف وسیعی از اطلاعات، بدون محدودیت و فراتر از مرزهای جغرافیایی در سراسر جهان منتشر شده و به نحو چشمگیری به یک رسانه ارتباطی و اطلاعاتی مبدل شده است. اما اهداف تروریستی و جاسوسی، وجود هرزه نگاریهای جنسی، ترویج خشونت و فساد، نشر اطلاعات محرمانه و خصوصی افراد و سازمانها و موارد بسیار زیاد دیگر، بعضا این نعمت را به نقمت مبدل کرده و اینجاست که برای رفع این آسیب، ضرورت کنترل  اینترنت برای همه دولتها و کشورها امری اجتناب ناپذیر و حیاتی تلقی می شود .

در بسیاری از کشورهای غربی به منظور جلوگیری از این قبیل سؤ استفاده ها در فضای مجازی، کنترل و نظارت جدی توسط سیستم های امنیتی صورت می پذیرد. در کشورهای شرقی و مذهبی دامنه کنترل کمی وسیع تر شده و مسائل اعتقادی را نیز در بر می گیرد .

با پیدایش کنترل و مسدود سازی، لغت جدید فیلترینگ وارد فرهنگ اینترنت شد. این واژه در لغت به معنی پالایش و زدودن ناپاکی، ودر فرهنگ اینترنت به معنی جلوگیری از دسترسی کاربران به سایت ها و مطالب ناشایست است. آنچه باعث تفاوت جوامع مختلف در بحث کنترل و پالایش و به عبارت بهتر فیلترینگ می شود، توجه به ارزشهای بنیادین و تفاوت در موقعیت سیاسی، امنیتی، اجتماعی و فرهنگی در هر کشور است.

پروفسور اریک نهولد، استاد دانشگاه وین و اتریش و اشتوت کارت در آلمان در خصوص فیلترینگ و کنترل محتوای وب می گوید :

«با کنترلی که در اروپا و آمریکا بر اینترنت اعمال می کنند در واقع دیگر چیزی بنام حریم خصوصی وجود ندارد .

وی که استاد سامانه اطلاعات می باشد می گوید : در کشورهای اروپایی شما قانونا حق ندارید اطلاعاتتان را از دولت مخفی نگه داشته و یا رمز گذاری کنید آنچنان که برای دولت غیر قابل دسترسی باشد .

او می گوید در ایران فیلترینگ اعمال می شود ولی آزادانه آنرا دور می زنند، در حالیکه در اتریش زمانیکه یک شهروند جوان اتریشی با سایت زوژیالن ناسیونالیزم(حزب نازی که رهبر و پیشوایش هیتلر بود) دسترسی و ارتباط پیدا کرده بود، پس از گذشت فقط چهار روز حتی پدر او را نیز دستگیر می کنند و این نشان از کنترل شدید شهروندان توسط دولت دارد . در اتریش باداشتن تنها هشت میلیون نفر جمعیت، نزدیک دو هزار نفر پلیس برای حفاظت از اینترنت گماشته شده است .

این در حالیست که در سایر کشورهای غربی از جمله آمریکا محدودیت ها به مراتب سخت تر است» .

در این دنیای پیچیده و پر هیاهوی نرم افزاری، دولتهای استکباری و صهیونیستی با اتخاذ تدابیر امنیتی ویژه، ضمن حفاظت از حریم اطلاعاتی کشور و دولت خود در فضای مجازی، با بهره گیری از همین فضا، بدنبال ابزارهای مدرنی جهت جاسوسی از اطلاعات همه کاربران در سطح گستره تر بر آمده اند.

صهیونیستها با سیاست جمع آوری اطلاعات و با توجه به ذائقه ملتها، ابزارها و به عبارت بهتر شبکه های ضد اجتماعی  را طراحی و راه اندازی کرده اند . کاربران بدون توجه به آسیب های جدی اینگونه برنامه ها، به سرعت جذب شده و دشمن صهیونیستی نیز از همین طریق به راحتی و با صرف کمترین هزینه و تجهیزات به استحاله فرهنگی و جاسوسی در کشورهای مد نظر خود می پردازد و اینجاست که ضرورت کنترل این فضا و یا فیلترینگ آشکارتر می شود .

با نگاهی گذرا بر وضعیت فیلترینگ در ایران و مقایسه آن با سایر کشورها و با توجه به موقعیت استراتژیک و حساس کشور در منطقه و جهان، این نکته به وضوح روشن است که دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی و حتی قوای سه گانه آنچنان که باید، توجهی به بحث امنیت و اطلاعات و حقوق شهروندی در فضای مجازی نداشته و از این ابزار اغواگر جنگ افزار، غافل شده اند.این در حالیست که ضرورت وجود فیلترینگ سازماندهی شده و قانون مند به عنوان یک سپر دفاعی در برابر دشمن مهاجم به شدت احساس می شود .

متاسفانه در سالهای اخیر ماجرای فیلترینگ شبکه های صهیونیستی در ایران و اختلافات بین دولت و دستگاه قضایی در همین زمینه، به یک معضل بدل شده و این شکاف به معبری برای ورود دشمن نجس صهیونیستی به عرصه فرهنگی و اعتقادی و امنیتی کشور تبدیل شده است.

این روزها که بحث فیلترینگ شبکه های اجتماعی بالا گرفته، از یک طرف قوه قضاییه به دلیل وقوع اقدامات مجرمانه و همچنین جاسوسی از طریق این شبکه ها، بر فیلترینگ اصرار دارد واز سوی دیگر دولت به بهانه وجود مخاطب بالا در این شبکه ها با فیلترینگ مخالفت می کند .

 اقدام قوه قضائیه کاملا منطقی و بجاست اما سؤال اینجاست که آیا دلایل مخالفت دولت با این اقدام بجا کافیست ؟

 طبق اسناد به دست آمده ماموریت اصلی شبکه های اجتماعی صهیونیستی، تحلیل شرایط کشور، جمع آوری اطلاعات و هدایت افکار عمومی به سمت و سویی خاص و طرح ریزی شده در اتاق های فکری موساد و سیا است. همچنین وقوع اقدامات مجرمانه که در این شبکه ها به وقوع می پیوندد و عدم امکان کنترل دستگاههای امنیتی داخلی، به منظور رسیدگی به این جرائم و پیگیری آن بدلیل ماهیت آمریکایی اسرائیلی این شبکه ها و عدم امکان دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران، قوه قضائیه فیلترینگ برخی از شبکه ها یا به عبارتی جاسوسکده های همیشه همراه  را در دستور کار خود قرار داده است . البته در این میان فیس بوک، فیلتر شده و وایبر ، واتس آپ ،تلگرام و...در مراحل پیشنهادی این طرح قرار دارند .

اما دولت به شدت با فیلترینگ مخالفت می کند !. 

برخی از مسئولین در دولت، اینگونه بیان می کنند که شبکه های اجتماعی و وسایل ارتباطی دو وجه دارند؛ یک سری منافع گسترده و یک سری مضرات. آنها معتقدند جلوی مضرات راباید گرفت و از منافع آن که در اختیار ماست بهره برد

بهره برداری از این منافع تا آنجاست که معاون حقوقی و بین المللی وزارت خارجه، در مصاحبه خود بدون در نظر گرفتن ماهیت شبکه صهیونیستی وایبر می گوید :من و آقای ظریف و تخت روانچی یک گروه سه نفره در وایبر داریم و برخی اخبار ویژه که لازم است آن دو نفر دیگر هم بدانند در گروه قرار می دهیم ...!

به ایشان باید متذکر شد؛ بهتر است اینگونه بگویند که؛ "یک گروه سه نفره در وایبر داریم" ،با نظارت دشمن صهیونیستی !.

بی اطلاعی و بی توجهی مسئولین تا آنجا پیش رفته که حتی در سازمان صداو سیما که دانشگاهی برای فرهنگ سازی است و ریاست این رسانه عضو کار گروه مصادیق مجرمانه و شورای عالی مجازیست، به مدیران ارشد توصیه می شود که جهت تبادل اطلاعات و اخبار ، از نرم افزارهای صهیونیستی خصوصا تلگرام استفاده شود .

این در حالیست که اوباما در مصاحبه خود در جمع خبرنگاران می گویدبه دلایل امنیتی اجازه ندارد حتی از برخی تلفن های هوشمند استفاده کند»، چه رسد به حضور در شبکه های اجتماعی !.

متاسفانه در یکی دیگر از شبکه های فیلتر شده صهیونیستی (فیس بوک)شاهدیم که این دولتمردان با حضور فعال خود، تراژدی تقابل با احکام قضایی را به نمایش گذاشته و عملا با این حکم قانونی، مقابله می کنند .

 وزیر ارتباطات در جمع خبرنگاران می گوید: «دولت مخالف فیلترینگ واتس آپ است » و در جایی ذکر می کند؛« فیس بوک در داخل کشور قابل مدیریت است و فقط ۱۵درصد از محتوای فیس بوک به مطالب و تصاویر غیر قابل استفاده در ایران اختصاص دارد و بقیه آن مفید و به راحتی در داخل کشور قابل مدیریت است».

همچنین وی در مرکز پاسخگویی به پرسشهای دینی در قم اینگونه بیان می کند :«که وزارت ارتباطات می تواند با بستن قرارداد با شرکت های مختلف نسبت به انسداد و ورود داده های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی از مبدا اقدام کند » و این یعنی همان فیلترینگ هوشمند .

این نظرات جناب وزیر در مورد تفکیک محتوای مضر از مفید، با واکنشهایی روبرو شد . و جمعی از دانشجویان دانشکده برق و مخابرات دانشگاه تهران و دانشگاه امیرکبیر، در گزارشی تخصصی ادعای مطرح شده پیرامون فیلترینگ هوشمند را غیر واقع دانستند و به دلیل ماهیت شبکه های خاص مورد نظر، سیستم فیلترینگ هوشمند را اساسا غیرممکن اعلام کردند .

در اینجا باید از مجلس و سایر دستگاههای مربوطه پرسید، چرا به دولت اجازه داده می شود تا بودجه بیت المال صرف پروژه فیلترینگ هوشمند شود، در حالیکه متخصصین این امر این ادعا را غیر واقع و نا کارآمد می دانند ؟

پس از اعلام حکم  فیلتر واتس آپ توسط دستگاه قضا و با مطالعه اخبار و مکالمات بین وزیر ارتباطات و برخی از مسئولین دستگاه قضایی ، به راحتی می توان به بی تدبیری دولتمردان دولت تدبیر، در این زمینه پی برد و همچنین به بی توجهی و غفلت برخی از اعضای کارگروه مصادیق مجرمانه، که در مقابل این فضاحت عظیم سکوت کرده و عملا هیچ واکنشی در برابر حضور غیر قانونی این سرویس های جاسوسی صهیونیستی نشان نمی دهند .باید از آنها پرسید :

چرا به مسایل امنیتی تا این اندازه بی توجهند و وزارت اطلاعات که همیشه حافظ منافع این ملت و پاسدار حریم این مرز و بوم بوده در برابر این جاسوسکده های صهیونیستی واکنشی نشان نمیدهد !؟....

و چرا صدا و سیما بجای معرفی چهره واقعی این شبکه های ضد اجتماعی، صهیونیستی و تقبیح آن و روشنگری برای مردم و مسئولین، در اخبار و برخی برنامه های خود از این شبکه ها نام برده و از آنها استفاده کرده و آنها را تبلیغ می کند .!؟

و چرا نمایندگان ملت در برابر این تخلف قوه مجریه سکوت اختیار کردند و قوه قضائیه را که در این امر به تنهایی وارد عمل شده یاری نرساندند!؟

مقاومت دولت و وزارت ارتباطات در مقابل حکم قضایی اشتباهی بزرگ و تخلف نادری است که تا کنون در هیچ دولتی نظیر آن مشاهده نشده بود .

طبق ماده ۷ آیین نامه شورای عالی مجازی که حدود و اختیارات رئیس جمهور را مشخص می کند، توقف دستور قضایی شامل هیچ یک از اختیارات وی نمی باشد و طبق گفته دبیر کارگروه مصادیق مجرمانه، رئیس جمهور متهم به سو استفاده از منصب خود بوده و با اشاره به ماده ۵۷۶ قانون مجازات اسلامی، مجازات این تخلف، انفصال از خدمت به مدت ۱تا ۵ سال ذکر شده است.

در برابر این سرپیچی از قانون که در کمال ناباوری و بخاطر بقای یک نرم افزار نجس صهیونیستی رخ داد و همچنین سکوت و یا حمایت برخی از اعضای کارگروه مصادیق مجرمانه، که ضامن برقراری سلامت و امنیت در فضای مجازی هستند و در این ماجرا بسیار منفعلانه برخورد کردند، فرازی از فرمایشات بنیانگذار انقلاب، امام خمینی پاسخ مناسبی است... که فرمودند:

" دولت با این عمل خود، ما را مشکوک کرده است. باید بگوید از طرف کدام دولت تهدید و یا تطمیع شده است.....".آذر ۱۳۴۱

...."به مسئولین و دست اندرکاران در هر رده نیز می گویم که شرعاً بر همه شما واجب است که همت کنید تا آخرین رگ و ریشه های وابستگی این کشور به بیگانگان را در هر زمینه ای قطع نمایید". 

صحیفه امام؛ ج۲۱؛ ص۱۵۶/ ۱۱مهر۱۳۶۷؛ 

  • سرباز گمنام

خانم نوذری یکی از وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامی بودند و با نام مستعار "عمار فضای مجازی" در جبهه مجازی انقلاب اسلامی، فی سبیل الله خدمت می نمودند.
از خداوند متعال علو درجات و همنشینی با حضرت زهرا سلام الله علیها را برای آن مرحومه و پدر بزرگوارشان مسئلت می نماییم...
روحشان شاد و یادشان گرامی...

وبلاگ عمار فضای مجازی

  • سرباز گمنام