جبهه اقـــدام

جبهه وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامی

جبهه اقـــدام

جبهه وبلاگ نویسان مطالبه گر انقلاب اسلامی

جبهه اقـــدام
پیوندهای روزانه

ریشه فتنه ها را باید خشکانید...

شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۵، ۰۴:۲۹ ب.ظ

وبلاگ آرمان ولایت در یادداشتی بیان داشت:


"و لا یزالون یقاتلونکم حتی یردوکم عن دینکم: دشمنان شما همواره با شما در جنگ هستند به این امید که اگر بتوانند شما را از دینتان برگردانند."1

"اگر شما ملت و عناصر فرهنگی، خدای ناخواسته بیدار نباشید، صدای فرو ریختن ارزش­های معنوی که ناشی از تهاجم پنهان و زیرکانه دشمن است، هنگامی در می­آید که دیگر قابل علاج نیست، اینکه کسی بتواند جوانی را در اوج نیروی جوانی فاسد کند، کار مشکلی نیست. به خصوص اگر مفسدین تشکیلاتی هم داشته باشند."2

دشمنان انقلاب اسلامی در دهه اول انقلاب، تمامی قدرت سخت افزاری خود را برای شکست جمهوری اسلامی به صحنه آورند و به شکل­های گوناگون از قبیل راه اندازی عائله­های تجزیه طلبی در مناطق قومیتی، راه اندازی تروریسم داخلی، طراحی کودتای نظامی و تجاوز نظامی در قالب جنگ تحمیلی، تلاش کردند به اهداف خود برسند ناکامی دشمنان در همه این اقدامات سبب گردید آنان به این جمع بندی برسند تا زمانی که مردم ایران براساس باور­ها و اعتقادات دینی خود عمل نمایند؛ مدافع نظام اسلامی، ولایت فقیه بوده و هیچ قدرتی قادر به شکست ایران نخواهد بود. بنابراین طبق چنین جمع بندی بود که دشمنان از دهه دوم انقلاب با هدف ایجاد تغییر در باور­ها و اعتقادات مردم ایران تهاجم فرهنگی خود را آغاز کردند. دشمنان بر این باور هستند که با ایجاد تغییر در موارد سیاسی می­توانند جمهوری اسلامی را ساقط و یک نظام غیر دینی جایگزین آن کنند. "دیوید کیو" مامور سازمان سیا در دیدار با برخی عناصر ضد انقلاب می­گوید: "مهم ترین حرکت براندازی جمهوری اسلامی، تغییر فرهنگ جامعه فعلی ایران است و ما هم در صدد آن هستیم"3

امیر المومنین علی (ع) در خطبه66 نهج البلاغه، دشمن را از دیدگاه روان شناسی بررسی کرده و می­فرماید: "دشمن دستی برای حمله در پیش و پایی برای فرار آماده دارد." با اندکی دقت متوجه می­شویم که کلام امیر المومنین علی (ع) برای جامعه امروز صدق می­کند. امروز دشمنان اسلام، امریکا و اسرائیل به وضوح دستی در تبلیغات برای حمله نرم به باورهای مردم در پیش، و پایی برای فرار با شعار دفاع از حقوق بشر آماده دارند؛ می­بینیم برجسته­ ترین و دشوارترین شگردهای خود را در زیباترین ظواهر در ابعاد فرهنگی، سیاسی و اقتصادی اعمال می­کنند.

موفق­ ترین و مهم ­ترین شگرد شوم دشمن بکارگیری شبکه­ های ضد اجتماعی برای نابودی و تغییر افکار جامعه از طریق فضای مجازی می­باشد؛ دشمن به وسیله این فحشاخانه­ های همیشه همراه جوانان و نوجوانان را بیشتر از بقیه افراد مورد آماج حملات ناجوانمردانه خود قرار می­دهد، می­کوشد تا با تسخیر فکر، ذهن آنها و سرگرم کردن به امور ظاهری، مادی و تزریق فرهنگ فاسد خویش، آنان را نسبت به سرنوشت جامعه و فرهنگ اصیل خویش بی­تفاوت کند؛ با سرگرم شدن جوانان به امور پیش پا افتاده و ظاهری چون رنگ، لباس و... دیگر مجالی برای کسب علم، تحقیق، پژوهش، تعالی روح و معنویات باقی نمی­ماند. رهبر معظم انقلاب هدف و انگیزه اصلی تهاجم فرهنگی را همین می­دانند: "دشمن از راه اشاعه فرهنگ غلط فساد و فحشا سعی می­کند جوانان ما را از دست ما بگیرد."4

دشمن قشر جوان را مانند مهره­ های بازی بکار می­گیرد و با شعار دفاع از حقوق شهروندی یک نشاط کاذب سیاسی همراه با وقت کشی در بحث­ های بی ­ثمر سیاسی را بین کاربران جامعه ایجاد می­کند و برای بر هم زدن وحدت سیاسی به تمسخر ارزش­ های دینی و آرمان­های انقلابی پرداخته و با کوچک جلوه دادن خدمات انجام شده، کاربران به ویژه جوانان را نسبت به مسئولین حکومتی بی­ اعتماد می­کند.

امروزه دشمن با بهره گیری از شبکه­ های ضد اجتماعی می­تواند انسجام ملی، ثبات سیاسی، میزان اقتدار و هویت ملی را با تبلیغات دروغ و استفاده از تکنیک­ های عملیاتی روانی تحت تاثیر قرار دهد و با القای این سخن که پایگاه اجتماعی نظام و مردم دچار آسیب شده است تلاش می­کند بین ولایت فقیه و مردم شکاف ایجاد کند.

دشمن با استفاده از IP کاربران قادر به پیدا کردن آنها و همچنین رصد تمام فعالیت­ هایشان در فضای مجازی است؛ شبکه­ های ضد اجتماعی قابلیت ارتباطات رمز شده را دارا هستند تا بتوانند در موقعیت مناسب به شبکه سازی و ایجاد جنبش ­های اجتماعی نظیر فتنه 88 اقدام کنند.

روزنامه­ی امریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی ضمن اشاره به استفاده­ی فراوان از شبکه­ های به اصطلاح اجتماعی به ویژه "توئیتر" در فتنه 88 مدعی شده: چنانچه به "انقلاب سبز" در ایران بنگرید خواهد دید که از محصولات فن ­آوری شبکه ­های ضداجتماعی نظیر توئیتر بهره گرفته شده است تا در مقایسه با سال­ها تحریم، تهدید و مذاکرات در ژنو، اقدام­های بیشتر را در جهت تغییر حکومت اسلامی صورت دهیم.

تا قبل از فتنه 88 شاید اکثر مسئولین و مردم از قدرت شبکه­های ضد اجتماعی و ایجاد یک بحران در جامعه خبر نداشتند؛ اما با واکاوی این فتنه و نقش پر رنگ شبکه­ های ضد اجتماعی صهیونیستی بیشتر می­توان به اهداف پنهان این شبکه­­ ها پی برد. دشمنان انقلاب آن را "انقلاب توئیتری" در ایران تعریف کردند؛ عاملان و سران فتنه نیز از آن به عنوان "معجزه محیط فضای مجازی" یاد و بر تداوم آن تاکید کردند.

بعد از فتنه 88 عملکرد شبکه­ های ضد اجتماعی گسترده­تر شد؛ پیدایش گروهک­ های ضد انقلاب، ایجاد اختلاف در جامعه به وسیله نشر شایعات ترور­ دانشمندان، انتخابات اسفند 94، برجام و پروژه برداشت پسته5 خود نشان دهنده این واقعیت است.

در انتخابات اسفند 94 کاندیداها با حضور در این جنگ افزارهای جاسوسی صهیونیستی علاوه بر ارزشمند نشان دادن دستاورد دشمن باعث شدند تا افراد بیشتری در میدان بازی دشمن حضور پیدا کنند؛ ضمن اینکه استفاده از حداکثر ظرفیت این جاسوس کده­ها همیشه همراه باعث رونق اقتصادی و درآمدزایی برای دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران نیز شد؛ به طوری که اگر در فتنه 88 دو میلیون کاربر بود، امروزه بیش از 40 میلیون کاربر در این جاسوس ­کده­های همیشه همراه فعالیت دارند. دشمن به شدت بدنبال آن است، در فتنه­هایی که برای آینده ترسیم می کند از ظرفیت فضای مجازی به بهترین نحو استفاده ببرد.

مسئولین کشور احتمالا این خطبه "امیر المومنین علی (ع)" را فراموش کرده­اند که فرموده­ اند: "اداره کنندگان فتنه ­ها آنها را چنان آرایش و پیرایش می­دهند که به آسانی هر انسان ساده لوح را فریب می­دهند، بدون اینکه مجالی برای اندیشیدن بدهند، شخصیت و هویت او را می­ربایند. چه بسا که او را خدمتگذاری جدی به فتنه و نتایج آن تبدیل می­کنند."6

مدیران می­دانند پازلی که دشمن برای کاربران ایرانی طراحی کرده است هدفش فقط تحت سلطه قرار دادن افکار، اعتقادات و بر اندازی نظام مقدس اسلامی است؛ اما در خواب  غفلت به سر می­برند و دشمن بیدار تر از همیشه به فکر طراحی، پیاده سازی طرح­ های و نقشه­ های شیطانی خودش است. مسئولین به یاد داشته باشید که امیر المومنین علی (ع) فرموده­اند: "همانا برادر جنگ، بیداری و هوشیاری است، هر آن کس که به خواب رود، دشمن او نخواهد خوابید."7

قوه قضائیه با اینکه از فساد اخلاقی جامعه در شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی آگاه است چرا در مقابل عدم اجرای احکام قضائی صادره، مبنی بر مسدود سازی این شیطان افزارها سکوت می کند؟! چرا مسئولین وزارت ارتباطات به جای راه اندازی شبکه های اجتماعی داخلی و همچنین شبکه ملی اطلاعات روز به روز پهنای باند اینترنت را افزایش می­دهد؟! مدیران مملکت اسلامی آیا وقت آن نرسیده است که به دستورات رهبر معظم انقلاب در رابطه با پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات عمل کنید؟

مسئولین دولت و شورای عالی فضای مجازی باید هرچه سریعتر خود را در عمل به قانون و حفظ امنیت عمومی و ملی موظف دانسته و علاوه بر ترک زمین و پازل طراحی شده توسط دشمن، سد محکمی را در برابر سیل برنامه­ های ضد اجتماعی ایجاد نمایند و این نیز جز با پیاده سازی شبکه­ ی ملی اطلاعات، فیلتر نمودن جنگ افزارهای اینترنتی-صهیونیستی، قرار دادن اینترنت سالم، ارزان، سریع، امن و همیشه در دسترس کاربران ایرانی امکان پذیر نخواهد بود.

ما طبق فرمایشات "رهبر انقلاب" که فرموده­ اند: " تا رسیدن به نتیجه ثمر بخش مطالبه کنید" تا رسیدن به نتیجه مطالبه می­کنیم.

 

1-   سوره بقره / 217

2-  مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه­ای (مدظله العالی) در سال 1371 در دیدار با مدیران رسانه­ها و روسای آموزش و پرورش

3-   هویت/ مسعود خرم/ ص18

4-   مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه­ای (مد ظله العالی) در 22/04/1371

5-  پروژه برداشت پسته نام پروژه مشترکی است که توسط شرکت نورس کورپوریشن و پروژه تهدیدات حیاتی موسسه امریکن انترپرایز در راستای ترسیم ردپای ایران در فضای مجازی و شناسایی رویه‌های مهم حملات سایبری این کشور به اجرا درآمده است.

6-   نهج البلاغه/ خطبه51

7-   نهج البلاغه/ نامه 62

 

 

  • موافقین ۵ مخالفین ۰
  • ۹۵/۰۷/۱۰
  • ۲۵۸ نمایش
  • سرباز گمنام

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی